Nejčastější chyby při sportovním sázení

Kurzové sázení je oblíbeným koníčkem mnoha sportovních fanoušků. Bohužel se sázející stále dopouštějí začátečnických chyb, které jim brání dostat svůj sázkařský účet do černých čísel. Jak se jim vyhnout?

Nesázejte na tutovky

Sázet na výsledky s pravděpodobnou výhrou, a tudíž s nízkým kurzem, je častou chybou začátečníků.

Předpoklad, že když vsadíte na silnější tým, budete dlouhodobě vyhrávat, je nesprávný. Nízký kurz znamená, že v případě výhry získáte pouze málo peněz a navíc ve skutečnosti outsideři vyhrávají častěji, než by se mohlo zdát. Proto sázení na silné týmy nemá příliš smysl.

Využijte sázkového poradenství

Abyste byli schopni odhadnout výsledek zápasu lépe než bookmaker, museli byste mít přístup k obrovskému množství zákulisních informací, které navíc musejí být co nejaktuálnější. Pro amatéry je však zcela nemožné se k takovým informacím dostat. Je proto rozumnější využít některý ze sázkařských servisů, které veškerou tuto práci udělají za vás a dodají vám jen samotné tipy na zápasy, na které se vyplatí vsadit. Jedním z nejlepších je Sázej s Robem – recenze a statistiky jejich služeb jsou dostupné na internetu a ukazují, že jejich tipy skutečně dokážou zvýšit pravděpodobnost výhry.

Vyhněte se podvodníkům

Okolo sportovního sázení se točí spousta podvodníků, kteří za stovky či tisíce korun prodávají “zaručené” tipy na zápasy. Krmí naivní sázející báchorkami o prodaných a předem domluvených zápasech, o kterých mají tajné informace. Pochopitelně jde o podvod, tip většinou nevyjde a vám zůstanou jen oči pro pláč.

Poctivé sázkové poradenství, jako je Sázej s Robem, poznáte snadno. Neskrývají před vámi, že jejich tipy mají pouze vyšší pravděpodobnost, nikoli jistotu výhry. Kromě samotných tipů nabízejí i kompletní servis, sestavené tikety, vlastní Youtube kanál, rady ohledně money managementu a spoustu dalších důležitých informací.