Porovnejte společně s námi trio oblíbených mikroúvěrů

Rychlá krátkodobá půjčka nemusí být nevýhodným produktem, na trhu najdete desítky nabídek a většina z nich je opravdu hodně zajímavá. Především, je to řešení, pokud potřebujete bleskově peníze a nechcete vyplňovat stohy formulářů a zajišťovat různá potvrzení a razítka. Musíte však umět mezi nabídkami dobře kličkovat, jinými slovy – je nutné si vybrat tak, abyste našli tu co možná nejlepší variantu. A pokud nad něčím podobným váháte, není se čeho obávat, rádi vám pomůžeme s naším srovnávačem.

Porovnávejte obezřetně, chce to trochu času

Zatímco klasická nebankovní půjčka může být otázkou pár okamžiků, přemýšlení o ní byste možná měli věnovat o něco více času. I když může jít jen o pár tisíc korun, musíte mít do detailu rozmyšleno, jak ji splatíte a jak vyřešíte případné komplikace. Pokud se budete řídit podle úsloví – dvakrát měř, jednou řež – rozhodně si ušetříte pozdější starosti. Pečlivě si zjistěte, co daná společnost vlastně nabízí a jaký by byl postup v případě, že bude potřeba třeba jen o několik dnů odložit splátkový kalendář.

V dnešním srovnání se představí následující trojice. Bude to mimo jiné Kamali (dříve známá coby Japonská půjčka, k přejmenování vlastně došlo již s únorem 2017), půjčka od Zaplo, ale také Mobil půjčka. Tabulka, která řekne vše a promluví jasnými čísly, to je sázka na jistotu. Bez reklamních sloganů, prostě jen holá fakta.

Půjčka Kamali Zaplo Mobil půjčka
Rozsah půjčky 1 až 20 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun 1 až 10 tisíc korun
Doba splatnosti 30 dnů 7 až 30 dnů Standardně 21 dnů
Úrok / RPSN od –          / 48,4 % 279,83 / 1141,2 % 25 / 454 %
Poplatky Ne Ne Ne

Porovnejte společně s námi trio oblíbených mikroúvěrů

Tady jasně vidíte, že není mikropůjčka jako mikropůjčka. Reklama může být jaká chce, ale úroky hovoří za vše. Vítězem tohoto srovnání je vlastně půjčka Kamali, která nabízí nejnižší RPSN ze všech. Právě tento ukazatel totiž vždy rozhoduje, na to nezapomínejte. Výhodou nejen u Kamali je ale fakt, že první půjčka pro nové klienty může být zcela zdarma – a to vlastně mění situaci. Pro zájemce, kteří si ještě nikdy předtím touto formou nepůjčili, je tak připravena zajímavá nabídka, co se zkrátka neodmítá. Snadná dohoda a bleskové řešení, peníze ihned po ruce a benevolentní podmínky splácení.