Dovoz potravin až do domu pokračuje. Užijte si pohodlné nákupy

Koronavirus změnil naše nákupní chování. Někdy jsme k tomu byli donuceni kvůli karanténě, jindy jsme prostě nechtěli riskovat osobní nákupy. Některým se konečně otevřela možnost nakupovat online nejen bílou techniku, ale i potraviny.

Online nákupy potravin se staly oblíbenými

Proč trávit hodiny po obchodech, když je online nákup potravin tak jednoduchý? Ani dnes, když už je vše rozvolněno, nemusíme o víkendech místo na výlety zajíždět do obchodních center a trávit zde volný čas nákupy. Kdo zas nakupuje denně, nemusí se domů vláčet s některými těžkými kousky. Je jedno, jestli jde o větší balení zeleniny a ovoce, nápoje či krmivo pro pejska a kočku.

Rozvoz potravin Praha, to je poměrně hodně možností, avšak jednou ze skutečně nejzajímavějších je projekt PřivezemeNákup. Stojí za ním totiž muzikanti, kteří v době koronavirových omezení v nouzovém stavu nemohli koncertovat, tak se rozhodli vyhnout si rukávy a rozvážet lidem potraviny. Firma funguje i nyní a stále se zlepšuje. Každá zkušenost se totiž počítá.

„Vezeme vám jídlo“

Muzikanti vozí po Praze a Středočeském kraji, pokud však využijete Zásilkovnu či Balíkovnu, objednávku vám odešlou kamkoliv po České republice. Skvělý e-shop na vše důležité, co potřebujeme do domácnosti, PřivezemeNákup.cz, rozváží pekařské a cukrářské výrobky, čerstvé a chlazené potraviny, mražené potraviny, ovoce a zeleninu, trvanlivé potraviny i nápoje. Avšak nejen to. Doveze či pošle vám drogerii, potřeby do domácnosti, věci pro děti, vše pro domácí mazlíčky, ale též dárky a kytice.

Dovoz potravin v rámci e-shopu Privezemenakup.cz organizuje společnost ZS Czechia Trading, za jejímž vznikem stojí šéfdirigent Bohemian Symphony Orchestra Prague a ředitel Bohemia Music Agency Martin Šanda. Je to právě on, kdo se rozhodl během covid-19 pomáhat hned dvakrát. Lidem, kteří potřebují pomoci s běžnými nákupy, ale současně lidem z hudební branže, kteří ze dne na den přišli o své příjmy a uplatnění. Nákupy s hudebním zážitkem se chytly, a tak s nimi hudebníci pokračují dál.