Po zklamání přichází dobrá zpráva o půjčce

Možnost nahlížení do bankovních i nebankovních rejstříků dlužníků již mají většinou všechny finanční společnosti. Seznamy se plní velice rychle a je čím dál tím méně klientů, kteří mají možnost získat půjčku bez problémů.

 

Často to je jejich poslední šance, jak se dostat k penězům a vyřešit například vlastní bydlení, či zmodernizovat to stávající.

 

Někdo již situaci předem vzdává a o půjčku nežádá. A právě takové zájemce by mohla nadchnout hypotéka bez registru. Už z názvu je jasné, že jde o půjčku, při které se do žádných rejstříků nenahlíží a klienti, tak mají větší šanci půjčku získat.

 

Je zde však jedna podmínka, která musí být splněna, a sice možnost ručení nemovitostí. Tím je vysoká šance, že potřebné peníze získáte a budete si moci splnit svoje sny.

 

V případě, že Vás tato možnost zajímá, tak Vás také potěší, že celou záležitost můžete začít řešit okamžitě. Online formulář je začátek, který k Vám telefonicky navede poradce, který s Vámi probere všechno podstatné. Po schválení půjčky, které je obvykle potvrzené do 24 hodin Vás čeká sjednání schůzky s poradcem, doložení dokumentů ohledně nemovitosti a následné podepsání smlouvy na částku, která Vám byla schválena.

 

Čas tady nehraje žádnou roli, protože jde všechno, jako po másle a na peníze nemusíte čekat měsíce, jako v některých bankovních společnostech.

Po zklamání přichází dobrá zpráva o půjčce

Doba splácení je u každého klienta individuální. Záleží, jakou částku si půjčíte, jak jste na tom finančně, abyste dokázali závazek bez problémů splácet. Pro někoho bude stačit na splacení rok nebo dva, někdo bude potřebovat rozložit splátky na více let. Nejvíce to bývá 30 roků.

 

Negativní záznamy nakonec nemusí překazit úplně všechno a můžou Vás přivést k produktu, který Vám přinese víc, než jakýkoliv jiný. Zkuste to, co nejdříve.